Про РОЛЛРАЙ

РОЛЛРАЙ
Ви любите роли та суші? Тоді Вам до нас. ВЕЛИКІ РОЛИ - З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ РИБИ! Найсмачніші, якісні і при цьому не дорогі суші в Бучанському районі - це все про РОЛЛРАЙ.
У нас Ви можете замовити суші на будинок або в офіс. Ми даємо Вам можливість скуштувати великі роли - з великою кількістю риби, смачні страви японської кухні. При цьому Вам не треба залишати свій офіс або квартиру.

Наші кур'єри мають багатий досвід в сфері доставки їжі додому, тому Ваше замовлення буде виконано оперативно і якісно. Кухарі нашого суші-бару є віртуозними кулінарами. Всі продукти, які використовуються для приготування суші відповідають найвищим вимогам якості. Всі страви готуються виключно після надходження замовлення, що дозволяє вам насолодитися всією пишнотою японської кухні не покидаючи свій будинок або офіс.

Ми хочемо бути лідерами і зробимо все для того, що б Ви з упевненістю могли сказати - РОЛЛРАЙ робить найкращі суші в Бучанському районі !!!

Доставка їжі в будь-яке місце Бучанського району - це сучасна зручна послуга від суші-бару РОЛЛРАЙ. В японській кухні роли є одним з найпопулярніших страв. У нас Ви можете замовити роли кількох десятків видів. Доставка ролів по Бучанському району проводиться в найкоротші терміни. При замовленні на суму більше 800 грн, доставка ролів - безкоштовна. Детальні умови, на яких проводиться доставка їжі, дивіться у відповідному розділі. Роли з нашого суші-бару - це великі роли - з великою кількістю риби, вигідно, смачно і корисно! РОЛЛРАЙ - це доставка ролів в будь-який район від Гостомеля до Бородянки та Загальців. Потрібна швидка і якісна доставка їжі - телефонуйте нам!

Якщо у Вас є якісь зауваження чи побажання пишіть нам, і ми обов'язково їх врахуємо.